YÜCEL MURATOĞLU

1985 Bolu Gerede doğumlu. Acil Tıp Teknisyeni olan üyemiz  10 yılı aşkın süredir Türkiye’nin önde gelen özel sağlık kuruluşlarında, 2007 yılından sonrada Sağlık Bakanlığı İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü bünyesinde  İlk Yardım, Acil Bakım ve Olay Yeri Müdahale hizmetlerinde  görev yaptı.  Sağlıkta Kalite ve Akreditasyon çalışmalarında eğitim alıp özel kuruluşların belgelendirilme süreçlerinde çalıştı. Six Sigma ve Yönetim Stratejileri konularında aldığı eğitimleri çalıştığı özel sağlık kuruluşlarının yönetimlerinde uygulama çalışmaları yaptı. Türkiye’nin ilk motorize kurtarma ekiplerinden biri oldu.

NLP Programının sertifikasyonlarını tamamlayıp NLP Uzmanı ünvanını aldı. Özellikle sağlık sektöründe hizmet veren  özel ve kamu kurumlarında Bireysel Motivasyon, Başarı, İletişim ve Takım Çalışması eğitimleri verdi.

Sanata olan tutkusu  yaklaşık 10 yıldır Ney ve Dilsiz Kaval üflemesini,  Fotoğrafçılıkla ilgilenmesini sağladı.

Afetlerde Sosyal Sorumluluk projelerinde görev alarak kurmuş oldukları AID (alliance of internationel doctors) derneği ile Pakistan sel, Somali açlık ve Van depreminde  afet bölgelerine gidip sağlık yardımlarında bulundu.

2007 yılında halen yöneticiliği yaptığı Estetik Cerrahi ve Sağlık Turizmi alanında hizmet veren Emphaire’ı kurucu ortağı oldu.

2012 yılında hayata geçirdiği Endüstriyel Otomasyon ve Makine imalatı yapan OTOMAKSAN firması ile iş hayatına devam etmektedir.İletişim Bilgileri

  • Bilgi ;
  • Sorumlu İrtibat : Gökmen ÖZTÜRK
  • GSM : 0530 430 41 84
  • gokmen.ozturk@ibb.gov.tr