Lale KULAKSIZOĞLU

EĞİTMEN/PROFESYONEL KOÇ

1994 yılında UludağÜniversitesi “Kimya Fakültesi”ni bitiren Lale; iş hayatına aynı yıl, Toprak İlaç’ta “Tıbbi Tanıtım Temsilcisi” olarak başladı.

1996 yılında GlaxoSmithKlineİlaç Firmasına geçerek, 17 yıl boyunca GSK’ da Tanıtım Uzmanı, Eğitim& Gelişim Yöneticisi ve İnsan Kaynakları Yöneticisi olarak çalıştı.Bu süreçte; satış eğitimlerinin verilmesi, verilen satış eğitimlerinin saha koçlukları ile desteklenmesi, lansman ve gelişim aktivitelerinin gerçekleştirilmesi, saha kariyer sisteminin takibi, insan kaynakları süreçlerinin operasyonu ve geliştirilmesinde aktif rol oynadı.

2013 yılında GSK’dan ayrıldıktan sonra, farklı sektörlerde “İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü” olarak çalışan 

Lale, 2015 yılında kendi eğitim firmasını kurdu.

Aynı zamanda, 2015-2018 yılları arasında “Dale Carnegie Akademi” de “Kurumsal Gelişim Danışmanı” ve “Eğitmen” olarak çalışan Lale, burada Türkiye’nin büyük ölçekli firmalarının eğitim ve gelişim ihtiyaçlarına yönelik çözüm ortaklıkları ve projeler geliştirirken, aynı zamanda da “Eğitmen” olarak bu şirketlere çeşitli eğitimler verdi.

Eğitmenlik alanında “Dale Carnegie Uluslararası Eğitmenlik” Programı, “BÜYEM İnsan Kaynakları Yönetimi” Programı, “Adler Profesyonel Koçluk Programı”, TEGEP “Eğitim Yönetimi Gelişim Programı” bitirmiş olduğu başlıca programlardır.

Halen pek çok farklı sektöre, ihtiyaçları doğrultusunda eğitimler tasarlayıp veren Lale, eğitim kazanımlarının hızla iş ve özel hayata geçirilmesini önemsemekte, ayrıca bireysel ve kurumsal koçluk hizmetleri de vermektedir.