Beyza BULUT

ÖĞRETİM GÖREVLİSİ / YAZAR

Yaklaşık 12 yıl Bankacılık sektöründe çalıştı.2011 yılında erken doğan ve doğum sonrası engelli olan İpek Bade isimli kızı sonrası yaşamı değişmiş, yaşadığı müthiş dönüşümü kaleme alıp on binlere umut olmaya devam etmektedir. (2014 yılında ise normal gelişim gösteren sağlıklı bir oğulları olmuştur.)

''Kozadan Çıkmak'' kitabının bugün 3.baskısı yayınlanmıştır.

2.kitabı olan ''Kozanın Sırrı Aşk'' ise Eylül 2018 tarihinde raflarda yerini almıştır.

3.kitabı ise yolda olup, ‘’Başarı ve Motivasyon’’ başlıklı konulara değinilmiştir.

Bankacılıktan önce Yazar' lığa, sonrasında Bireysel Gelişim Uzmanı ve Öğretim Görevlisi unvanlarına erişmiştir.

Aldığı eğitimler sonrası (Kadir Has Üniversitesi.) bugün Profesyonel Yaşam Koçu ve Nlp Uzmanı olmuş, Görsel, yazılı ve sosyal medyanın ilgisi sonrası İnfluencer&Motivasyonel Konuşmacı olarak anılmaya başlanmıştır.

Uzmanlık alanı ‘’Eleştirel Düşünmenin &Duygusal Zekanın&İletişimin Başarıya ve Mutluluğa etkisi’’  olarak özetlenebilir.

Bugün birçok farklı platformda, şehir içi ve şehir dışında, kimi zaman Öğretmenlerle kimi zaman öğrencilerle kimi zaman ise Ebeveynler ile buluşuyor, İLETİŞİM&BAŞARI&MOTİVASYON eğitimleri ve seminerleri düzenlemeye devam etmektedir.

ÖĞRETİM GÖREVLİSİ :    İstanbul Arel Üniversitesi MYO                        Öğr.Gör.&Yazar Hatice Beyza BULUT Fransa doğumlu olup, Lisans eğitimi sonrası MBA İşletme Yüksek lisans yapmıştır.